Familijne Gofrowe Malina & Mascarpone idealne na wiosnę!

0

Od marca br. na rynku pojawiły się limitowane Familijne Gofrowe Malina & Mascarpone. Ta wyjątkowa przekąska łączy w sobie chrupiący wafelek z delikatnym kremem, w którym słodka malina doskonale komponuje się z aksamitnym serkiem mascarpone. Produkt dostępny jest w szerokiej dystrybucji do wyczerpania zapasów. Dlatego Mus je schrupać… zanim znikną!

 Tej wiosny do rodziny wafli Familijnych dołączają limitowane Familijne Gofrowe Malina & Mascarpone. Stanowią one połączenie mocno chrupiącego wafelka, przekładanego lekkim, puszystym malinowym musem z mascarpone. To niezwykłe zestawienie smaków doskonale sprawdzi się jako przekąska do chrupania solo, z przyjaciółmi lub w gronie rodzinnym, podczas zbliżających się świąt wielkanocnych.

Chcąc sprostać oczekiwaniom konsumentów, którzy po długiej, szarej i pochmurnej zimie pragną lekkości, świeżości i owocowych doznań, postanowiliśmy przygotować coś wyjątkowego. Familijne Gofrowe Malina & Mascarpone to prawdziwa gratka dla podniebienia, nie tylko ze względu na unikalne połączenie smaków, ale także nowatorskie podejście do samego tematu słodyczy oraz ich sezonowości. Jako lider w kategorii wafli w Polsce zależy nam zarówno na wyznaczaniu trendów na rynku, jak również na zaskakiwaniu naszych klientów i proponowaniu im zupełnie nowych rozwiązań – komentuje Joanna Kąkol, Rzecznik Prasowy Colian.

Produkt dostępny jest w sprzedaży do wyczerpania zapasów w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji w cenie det. ok. 5,35 zł/szt.

inf.prasowa

Udostępnij w

Zostaw wiadomość