O nas

Nazywam się Karolina Jakubiec i jestem twórczynią portalu SerwisSpożywczy.pl, na którym znajdziesz wiadomości od A do Z dotyczące branży.

Skąd pomysł na stworzenie portalu spożywczego?

Chciałam stworzyć miejsce w sieci, w którym znajdziesz wszystko, co wiąże się z przemysłem spożywczym, W branży tej ciągle coś się dzieje, więc z perspektywy zarówno konsumenta, jak i producenta – dobrze jest mieć wszystko w jednym miejscu, dlatego powstał ten portal.

Coś o mnie?

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku zarządzanie informacją w nowych mediach. Posiadam ponad 3-letnie doświadczenie w pracy nad 8 witrynami internetowymi – od planowania po zarządzanie treściami. Trzymałam również rękę na pulsie nad wszystkimi mediami społecznościowymi.

Co znajdziesz w serwisie?

Odnajdziesz tutaj informacje istotne zarówno dla przemysłu spożywczego, jak i dla każdego konsumenta.
Trendy żywieniowe, słodki przemysł, owoce, warzywa, informacje dotyczące przemysłów mleczarskiego, mięsnego, alkoholowego, browarów rzemieślniczych; nowości na rynku, komentarze eksperckie, wywiady, fotoreportaże – to tylko nieliczne perełki, które rozświetlą Serwis Spożywczy.

Co możemy Ci jeszcze zaproponować?

Gwarantujemy codzienną dostawę informacji ze świata przemysłu spożywczego. Co jeszcze?
Żeby być ze wszystkim na bieżąco – zapraszamy Cię na fanpage Serwisu Spożywczego na FB i obserwowania nas na Twitterze, a także na Pinterest, Instagramie i za pośrednictwem LinkedIn.
Żeby raz w tygodniu dostawać branżowe newsy w pigułce – zapraszamy Cię do zapisania się na newsletter
Nie ma na Serwisie „spożywczej kategorii”, która Cię interesuje? Żaden problem! Pisz do nas śmiało. Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe wyzwania. Stworzymy dla Ciebie portal, bez którego nie będziesz sobie wyobrażać porannej kawy!

P.S. Jestem typową „humanistką”, ale liczby odsłon i użytkowników, które ciągle analizujemy dzięki Google Analytics, są dla nas motorem napędowym do działania.

Kontakt

  • e-mail: biuro@serwisspozywczy.pl
  • tel. 883 737 801

 

fot. Maciej Rowiński