herbaLOVE – tak smakuje miłość do ziół i owoców!

0

To prawdziwa eksplozja soczystych smaków: arbuza, mango, malin, poziomek i wiśni, które wspólnie z ziołami tworzą zaskakujący, a przy tym pyszny i pełen rześkości miks. W tym sezonie do orzeźwiającej rodziny herbaLOVE dołącza też wyjątkowa nowość – Zielona herbata, melon i konopie.

Niegazowane napoje herbaciane to doskonały wybór, jeśli mamy ochotę na szybkie orzeźwienie i… wyjątkowy smak. Wiosną i latem z pewnością nie zabraknie okazji, by po nie sięgnąć. Na spacerze, na wycieczce rowerowej, na pikniku czy garden party, w podróży, ale też w pracy, szkole czy domu – sprawdzą się idealnie, niezależnie od miejsca, ani od czasu. Zapewnią upragnioną rześkość w każdy upalny dzień, a gdy pogoda odsłoni swoje bardziej pochmurne oblicze – przypomną prawdziwy smak słonecznego lata.

Napoje herbaLOVE nie tylko doskonale gaszą pragnienie i orzeźwiają, ale gwarantują też wyjątkową przyjemność smaku. A to za sprawą niebanalnych kompozycji herbaty – czarnej, zielonej lub białej oraz owocowo-ziołowych nut. Teraz dołącza do nich nowość – czyli herbaLOVE Zielona herbata, melon i nasiona konopi. Orzeźwiająca zielona herbata, dopełniona słodyczą soczystego melona i oryginalnym dodatkiem w postaci ekstraktu z nasion konopi siewnych tworzą intrygujący i niezwykle przyjemny miks. Z pewnością podbije on serca wszystkich, którzy wiosną i latem mają apetyt na więcej i kochają smakować życie!

Pyszne naturalne orzeźwienie zapewniają też inne warianty herbaLOVE:

  • Biała herbata, arbuz i mięta
  • Zielona herbata, mango i pokrzywa
  • Biała herbata, malina i kwiat lipy
  • Zielona herbata, poziomka i rumianek
  • Czarna herbata, kwiat wiśni i skrzyp

Co ważne, napoje herbaLOVE wyróżnia wyważona słodycz. Mają poręczne opakowanie, które łatwo można zabrać ze sobą. Najlepiej smakują schłodzone! Niezwykle odświeżające i wyjątkowe, a przy tym harmonijnie dobrane smaki mogą stać się nieodłącznym towarzyszem wiosennych i letnich dni.

newseria.pl

Udostępnij w

Zostaw wiadomość