Ptasie Mleczko® o smaku Caffe Latte – pyszna nowość w portfolio marki

0

Wyrazista kawa espresso i spienione mleko to podstawa uwielbianego na całym świecie włoskiego napoju – Caffe Latte. Od teraz możemy cieszyć się tym pysznym smakiem zamkniętym w formie czekoladowych, prostokątnych kosteczek. Te niezwykle delikatne pianki skradną serca miłośników kawy i oryginalnej wedlowskiej czekolady, oferując im słodką chwilę przyjemności na co dzień. Słodycz idealnie nadaje się do dzielenia z najbliższymi, unosząc wspólne chwile „dwa pięterka wyżej”.

W portfolio marki Ptasie Mleczko® pojawił się nowy wariant inspirowany smakiem kawowego napoju. Ptasie Mleczko® o smaku Caffe Latte, bo o nim mowa, to idealne połączenie kawy oraz mleka, które zamknięto w formie dwuwarstwowej pianki oblanej oryginalną wedlowską czekoladą mleczną. Rozpływające się w ustach Ptasie Mleczko® to słodka przekąska, która umili każdy dzień i stanie się codziennym ulubieńcem. Te pyszne, prostokątne kosteczki to idealny dodatek do każdego spotkania, który sprawi, że wszystkie chwile spędzone z bliskimi osiągną najwyższy poziom przyjemności.

Opakowanie nowego wariantu pianek Ptasie Mleczko® wyróżnia się estetycznym połączeniem brązowo-beżowych odcieni. Nie zabrakło na nim także ptasiego motywu, który jest charakterystyczny dla wszystkich wariantów tego produktu.

Dla wszystkich wielbicieli kawowych słodkości mamy dobrą wiadomość – wariant Ptasie Mleczko® o smaku Caffe Latte dołączył do portfolio na stałe i dostępny jest w szerokiej sprzedaży.

Udostępnij w

Zostaw wiadomość