Słońce, bossa nova i niekończący się letni chill, czyli brazylijskie lato z Nespresso

0

Tego lata Nespresso zachęca, aby zwolnić tempo i znaleźć czas na relaks w brazylijskim stylu z pyszną mrożoną kawą. Twarzą letniej kampanii marki została brazylijska supermodelka Alessandra Ambrosio, która pokazuje, jak zadbać o siebie w duchu filozofii self-care.

Tym razem Nespresso zaprasza w podróż do słonecznej, pełnej pozytywnych wibracji Brazylii. Kraj samby, leniwie kołyszących rytmów bossa novy, słonecznych dni i gorących nocy, nie bez powodu znalazł się w centrum letniej kampanii marki. Relaks i niepowtarzalna atmosfera wakacyjnego chillu to recepta na udane lato, którego częścią jest kawa mrożona.
Jak zadbać o świetne samopoczucie i pozytywne wibracje? Dobre towarzystwo, relaksująca muzyka, piękne otoczenie – dopełnieniem tego rozkosznego letniego obrazka może być tylko doskonała kawa Nespresso. Orzeźwiający koktajl w postaci kawy mrożonej jest idealnym pretekstem, by nieco zwolnić i poświęcić czas na to, co wprawia nas w najlepszy nastrój. To chwila dla siebie, chwila relaksu, odpoczynku i rozkoszowania się lekką atmosferą letniego popołudnia.
Brazylijskie lato z Nespresso 13.06 - informacja prasowa 12.png
Świeżość przede wszystkim
Zachód słońca na plaży Ipanema, a może wieczór nad Wisłą? To nieistotne gdzie spędzisz to lato. Klimat słonecznej Brazylii poczujesz wszędzie, jeśli tylko dostroisz się do pozytywnych wibracji, zadbasz o swoje samopoczucie i znajdziesz trochę czasu na odpoczynek od pracy i obowiązków.
Pełne słońca smaki i zapachy gorących krajów – soczysta, świeża limonka i pyszny, orzeźwiający kokos to dwa nowe aromaty w ofercie kaw Nespresso. Pierwszy ze smaków, limonkowy, odnaleźć można w kawach Liminha Over Ice (Original) oraz Exotic Liminha Over Ice (Vertuo), z których przygotujesz przepyszną mrożoną kawę. Aromat kokosa znalazł się w kawach Coconut Flavour Over Ice (Original) oraz Tropical Coconut Over Ice (Vertuo), również do przygotowania kawy mrożonej.
Brazylijskie lato z Nespresso 13.06 - informacja prasowa 11.png
Jednocześnie w stałej ofercie Nespresso znajdują się kawy, na których można przygotować klasyczne mrożone napoje kawowe: Freddo Delicato (Original), Ice Leggero (Vertuo), Freddo Intenso (Original) oraz Ice Forte (Vertuo). Wszystkie letnie smaki kaw Nespresso są doskonałą bazą pod rozmaite koktajle kawowe o orzeźwiających, egzotycznych smakach. Ich dopełnieniem jest linia letnich akcesoriów Nespresso: stylowa butelka na wodę wielokrotnego użytku, modna plażowa saszetka z bawełny z recyklingu oraz ręcznik plażowy w stylu boho, utkany z przędzy z plastiku PET, pochodzącego z odzysku. Dzięki nim możesz celebrować swój letni rytuał każdego dnia, a przy tym zadbać o środowisko.
Brazylijskie lato z Nespresso 13.06 - informacja prasowa 10.jpg
Życie w rytmie bossa novy
Twarzą letniej kampanii Nespresso została brazylijska supermodelka Alessandra Ambrosio, która jest uosobieniem zdrowego, zbalansowanego życia, ambasadorką zrównoważonego rozwoju i filozofii self-care, dzięki czemu doskonale reprezentuje wartości promowane przez markę Nespresso.
Brazylijskie lato z Nespresso 13.06 - informacja prasowa 7.jpg
– Lato to mój ulubiony czas w roku – tłumaczy Alessandra Ambrosio – Idea rytuałów kawowych w ciągu dnia bardzo mi się spodobała. Cieszę się, że mogę wziąć udział w tak pozytywnej kampanii i współpracując z Nespresso spróbować wszystkich kawowych przepisów. A Liminha over Ice to naprawdę smak Brazylii w szklance!
Budowanie zdrowych nawyków wzmacnia nasz well-being fizyczny i psychiczny. Chill rodem z Brazylii możesz poczuć także w swoim domu – wystarczy odpowiednio się nastroić przy filiżance wyśmienitej kawy. Lato dopiero się zaczyna! Pozwól, żeby mijało w rytmie pozytywnych wibracji z Nespresso.
Więcej na: https://www.nespresso.com/pl/pl/brazilian-vibes
Brazylijskie lato z Nespresso 13.06 - informacja prasowa 5.jpg
***
Nestlé Nespresso SA
Nestlé Nespresso SA jest pionierem i punktem odniesienia na rynku porcjowanej kawy najwyższej jakości. Firma współpracuje z ponad 120 tys. rolników w 15 krajach w ramach programu AAA Sustainable Quality ™, który ma na celu wdrażanie zasad zrównoważonego rozwoju na plantacjach i ich okolicach. Stworzony w 2003 roku we współpracy z NGO Rainforest Alliance program pozwala poprawić ilość i jakość zbiorów, zapewniając zrównoważoną produkcję kawy wysokiej jakości i poprawiając jakość życia plantatorów i ich społeczności.
W 2022 roku Nespresso uzyskało certyfikat B Corp™ – dołączając do międzynarodowego ruchu 4900 firm ukierunkowanych na cel, które spełniają wysokie standardy B Corp w zakresie odpowiedzialności i przejrzystości w kwestiach społecznych i środowiskowych.
Główna siedziba Nespresso znajduję się w szwajcarskiej Lozannie, a firma prowadzi działalność w 81 krajach i zatrudnia ponad 13 000 pracowników. W 2020 roku sieć punktów sprzedaży Nespresso obejmowała 816 butików. Więcej informacji dostępnych jest na firmowej stronie Nespresso: https://nestle-nespresso.com/
Alessandra Ambrosio
Urodzona w Erechim w Brazylii Alessandra Ambrosio od najmłodszych lat marzyła, aby zostać modelką. Świat mody podbiła pod koniec lat 90., na fali zainteresowania brazylijskimi pięknościami. Alessandra była twarzą i globalną ambasadorką marek modowych i kosmetycznych, w tym Omega, Balmain, Moschino, Revlon, Christian Dior, Oscar de la Renta, Calvin Klein i Ralph Lauren, a także zdobiła okładki setek międzynarodowych magazynów, w tym Vogue, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Vanity Fair, GQ i Elle. Oprócz swojej wybitnej kariery w branży mody, Alessandra wystąpiła również w wielu filmach i programach telewizyjnych, w tym w Daddy’s Home, Daddy’s Home 2, Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows, Entourage, How I Met Your Mother oraz brazylijskim show Hidden Truths. Ukryte prawdy. Alessandra ma córkę Anję i syna Noah, i jest bardzo zaangażowana w tematy związane z ochroną środowiska, w szczególności ochroną oceanów.
inf.prasowa
Udostępnij w

Zostaw wiadomość