Muesli Lunapark i Cosmos – nowości dla dzieci w ofercie OneDayMore

0

Znany polski producent musli, owsianek i granoli sprzedawanych w innowacyjnych tubach oraz roślinnych zamienników mięsa – OneDayMore, powiększa ofertę produktów dla dzieci o dwa nowe muesli: Lunapark i Cosmos. Zamknięte są one w wygodnych, przyciągających wzrok torebkach o pojemności 600 gramów.

Nowości OneDayMore to kolejne produkty stworzone z myślą o najmłodszych. Dotychczas w ofercie marki dostępne były Granola Czeko-Squad, Granola Banda Cynamonków oraz Muesli Owocowe Smyki. Od początku istnienia producent udowadnia, że świetny smak może iść w parze z dobrym składem, czystą etykietą i wysokiej jakości składnikami. Bazą wszystkich produktów zbożowych OneDayMore są naturalne surowce. Mieszanki zostały tak skomponowane, by dostarczyć organizmowi niezbędnych składników, m.in. wapnia, żelaza, cynku czy błonnika. Ponadto, nie zawierają konserwantów, sztucznych aromatów, oleju palmowego i syropu glukozowo-fruktozowego.
Radosne śniadanie dla najmłodszych smakoszy
Dzięki nowościom OneDayMore śniadanie będzie ogromną frajdą i zabawą. W Muesli Lunapark pożywna baza w formie granoli uzupełniona została o kolorowe draże, zbożowe serduszka i pyszne borówki, natomiast Muesli Cosmos zawiera gwiazdki z białej czekolady, ciasteczka oraz zbożowe pierścienie. Mieszanki to także porcja zdrowia, stanowiąca źródło fosforu i manganu, które wspomagają utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zdrowych kości. Nowości OneDayMore mają w składzie czekoladę z certyfikatem Rainforest Alliance, co oznacza, że wykorzystane przy produkcji tłuszcz, miazga oraz kakao pochodzą z odpowiedzialnie zarządzanych plantacji zgodnie ze zrównoważonymi praktykami rolniczymi.
inf. prasowa
Udostępnij w

Zostaw wiadomość