Biedronka wydała już ponad milion Swojaków

0

Już ponad milion maskotek bohaterów Gangu Swojaków trafiło w ręce najmłodszych, szczęśliwych klientów. Pierwszą maskotkę, Rysia wydano w sklepie sieci Biedronka w miejscowości Stegna, w województwie pomorskim 2 minuty po północy 26 sierpnia br. Punkty w akcji można zbierać do 20 listopada 2021 r. we wszystkich sklepach sieci, a odbiór maskotek będzie możliwy do 1 grudnia bieżącego roku lub do wyczerpania zapasów. Zobacz, które pluszaki cieszą się największym powodzeniem!

Jeśli postawilibyśmy obok siebie cały milion wydanych do tej pory przez sieć Biedronka Swojaków, mielibyśmy rząd długości 140 kilometrów. To mniej więcej tyle, ile dzieli Warszawę od południowej granicy Biebrzańskiego Parku Narodowego. A to właśnie parki narodowe i rezerwaty zamieszkują zagrożone wyginięciem zwierzęta, którym sieć Biedronka pomaga we współpracy z Polskim Towarzystwem Ochrony Przyrody „Salamandra” przy akcji Gang Swojaków.

Oprócz sprawiania radości i edukowania najmłodszych w zakresie ochrony środowiska naturalnego i żyjącym w nich zwierząt nasza akcja ma na celu również niesienie konkretnej pomocy. Dzięki wsparciu przez sieć Biedronka Towarzystwa „Salamandra” zagrożone gatunki zwierząt mieszkające na terenie Polski otrzymają wsparcie i ochronę – Arkadiusz Mierzwa, dyrektor ds. komunikacji i CSR sieci Biedronka

Ryś dwie minuty po północy

Gang Swojaków zawitał do sklepów sieci Biedronka 26 sierpnia br. i od razu podbił serca najmłodszych klientów. Już 2 minuty po północy tego dnia pierwsza maskotka, czyli Ryś trafiła w ręce szczęśliwego kolekcjonera. Miało to miejsce w pomorskiej miejscowości Stegna, w której działa całodobowy sklep sieci. Drugiego wydanego w Polsce Swojaka, Wilka, zarejestrowano w sklepie Biedronka w Chorzowie przy ul. Długiej 67. Podium zamyka Przejazdowo w województwie pomorskim, gdzie kilka minut po godzinie 2 w nocy 26 sierpnia fan Gangu odebrał Wiewiorkę. Do tej pory największą popularnością wśród zbieraczy maskotek cieszą się sóweczka, jeż i morświn – których to wydano na tym etapie najwięcej.
Przypomnijmy, Gang Swojaków liczy 12 członków. Sześć z nich ma magiczne zdolności. To: Bocian Bolek, Żółw Zenek, Sikorka Sonia, Raczek Romek, Meduza Milena i Wiewiórka Wiola. Druga połowa Gangu reprezentuje żyjące w Polsce gatunki zwierząt zagrożonych wyginięciem: żubra, sóweczkę, wilka, morświna, jeża i rysia.
Oto cały Gang Swojaków

Oto cały Gang Swojaków

By otrzymać Bociana Bolka, Żółwia Zenka, Sikorkę Sonię, Raczka Romka, Meduzę Milenę albo Wiewiórkę Wiolę trzeba zdobyć 80 naklejek Natomiast żubr, ryś, sóweczka, wilk, morświn i jeż są do odebrania za 60 naklejek. Naklejkę można zaś zdobyć robiąc zakupy za minimum 50 zł.

Dodatkową naklejkę za każde wydane 50 zł otrzymają klienci za zakupy:

• z wykorzystaniem karty Moja Biedronka;
• produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki w ramach akcji „Kupuj co polskie”
• produktów specjalnych, dodatkowo oznaczonych na sklepowych półkach, tu można zdobyć aż dwa dodatkowe punkty za zakup specjalnie oznaczonych produktów z oferty specjalnej za min. 10 zł
• po raz kolejny dodatkową naklejkę będzie można też otrzymać za zakup warzyw i owoców, ale – tu nowość – wyłącznie tych, które są uprawiane w Polsce.
Szczegóły akcji, regulamin i wyłączenia na stronie gangswojakow.pl
źródło i fot: inf. prasowa
Udostępnij w

Zostaw wiadomość