TAK SIĘ SKŁADA, ŻE… TYMBARK. NOWA KAMPANIA PRODUKTÓW CRAZY FUN

0

Lato zachęca do spontaniczności. Tak samo jak Tymbark, który startuje z nową komunikacją linii produktów Crazy Fun. Nowe imprezowe produkty z portfolio marki wprawią w doskonały nastrój każdego, kto ich spróbuje. Wakacje czas zacząć!

Kilka tygodni temu na rynek trafiła nowa linia produktów Tymbark Crazy Fun. Teraz marka startuje z komunikacją do młodych osób – Crazy Fun to odpowiedź na oczekiwania młodych osób, które pragną poczuć klimat wakacji i cieszyć się życiem. Wszystkie z czterech propozycji smakowych zostały zamknięte w nowoczesnej i poręcznej puszce 200 ml. Design opakowania bazuje na popularnych emoji i wprost zachęca do zabawy – łączenia i układania własnych emotek w kilkudziesięciu różnych kombinacjach. Dzięki temu smaki Crazy Fun nabierają nowego wymiaru i podkreślają ich imprezowy charakter.

Kampania nowej linii produktów Crazy Fun będzie realizowana w kanałach digital i social media (YouTube, VOD,  TikTok, Instagram,  Facebook) oraz będzie wzbogacona aktywnościami opartymi o działania chatbota oraz elementy grywalizacji (gra poststicker). Komunikacja wsparta będzie także przez znanych i lubianych influencerów. W ramach działań powstał spot, w którym pojawia się autorski utwór beatboxowy inspirowany nazwami puszek. Jego autorem jest znany artysta – Blady Kris.

Dobrze schłodzone gazowane napoje, w których zamknięto oryginalne smaki jednoznacznie kojarzące się z upałem, wolnym czasem i wakacjami – właśnie takie są nowe produkty Tymbarku Crazy Fun to oryginalne, przepełnione radością i orzeźwiające napoje z bąbelkami –  rewelacyjny przepis na niezapomniane wakacje. Produkty dostępne są w czterech mocno owocowych smakach: jabłko-marakuja (Cringe Fiesta), jabłko-kiwi (Always Lucky), jabłko-ananas (Party Mood) oraz jabłko-truskawka (Feel Pretty).

źródło i fot: inf. prasowa

Udostępnij w

Zostaw wiadomość