E.Wedel i Soplica – Nowy Wymiar Przyjemności!

0

Baryłki to kultowy produkt, którego nie trzeba nikomu przedstawiać – od przeszło 50 lat trafiają w gusta przedstawicieli wielu pokoleń. Teraz przyszedł czas na napisanie nowego, jeszcze smaczniejszego rozdziału w ich historii! Wszystko za sprawą współpracy podjętej przez legendarne polskie marki E.Wedel i Soplica.

Zarówno E.Wedel, jak i Soplica to marki o wieloletniej tradycji tworzenia produktów wysokiej jakości. Dlatego w tym roku zdecydowały się połączyć siły. W wyniku współpracy obu marek konsumenci będą mogli spróbować dwóch, wyjątkowych linii produktów: pralin Baryłki o smaku likierów Soplica oraz likierów mlecznych Soplica inspirowanych wedlowskimi czekoladami.
Baryłki Soplica to praliny o charakterystycznym kształcie beczułki, wykonane z wedlowskiej czekolady deserowej. Każda z nich kryje półpłynne nadzienie dostępne w trzech owocowych smakach inspirowanych likierami Soplica: wiśniowym, porzeczkowym i pigwowym. Eleganckie opakowanie z motywem rycin znanych z etykiet Soplica sprawdzi się doskonale w formie prezentu. Będzie też świetną opcją słodyczy, którą dobrze jest podzielić się z bliskimi. Uwaga! Wszystkie warianty Baryłek zawierają 4% alkoholu i są dedykowane tylko pełnoletnim konsumentom.
Dorośli fani wedlowskiej czekolady będą mogli poczuć jej oryginalny smak także w nowych likierach mlecznych Soplica. W tej linii produktowej dostępne będą aż trzy wyjątkowe warianty o smakach: Karmelowa z solą, Czekolada mleczna i Czekolada gorzka z kawą. Nowości dostępne są w butelkach o pojemności 500 ml i zawierają 15% alkoholu. Wszystkie warianty dedykowane są wyłącznie pełnoletnim konsumentom.
Udostępnij w

Zostaw wiadomość